Голова підкомітету Палати представників Конгресу США з питань Європи, Євразії, енергетики та навколишнього середовища Білл Кітінг, вважає, що було б краще, якби президент Дональд Трамп зустрівся з українським колегою Володимиром Зеленським, ніж з очільником МЗС РФ Сергієм Лавровим.

Про це він сказав в інтерв’ю Голосу Америки.

“Ця зустріч зацікавила мене тому, що вона відбулася через кілька годин після переговорів у нормандському форматі в Парижі, а також своїм форматом – зазвичай зустрічаються іноземний міністр та держсекретар, але тут до них приєднався президент. Цей збіг викликає занепокоєння – ми в Конгресі хотіли б продемонструвати світу, що Сенат та Палата представників, республіканці й демократи, виявляють велику зацікавленість у підтримці України. Це важливо для нашої безпеки, для наших союзників, для демократії в Україні. Я б вважав за краще, щоб така зустріч відбулася з президентом Зеленським”, – відповів Кітінг на запитання журналіста щодо його оцінки недавньої зустрічі російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова з президентом США Дональдом Трампом та держсекретарем Майком Помпео у Вашингтоні.

Як повідомлялось раніше, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 10 грудня провів зустрічі з президентом США Дональдом Трампом і главою Держдепартаменту Майклом Помпео. Під час спільної з Помпео підсумкової пресконференції Лавров заявив, що доказів втручання Росії у президентські вибори в США просто не існує – попри результати дворічного розслідування спецпрокурора Мюллера. Водночас, в Білому домі зазначили, що президент Трамп “застеріг проти будь-яких спроб Росії втрутитися у вибори в США”.