«Жіноча рада Донбасу» плідно співпрацює з різними об’єднаннями жінок не тільки України, але й за кордоном. Завдяки цьому було реалізовано безліч проєктів для підтримки вразливих категорій громадян.

Минулого року членкині організації брали активну участь у жіночому форумі, який проводився на Хмельниччині 03 березня 2020 року та був організований громадською організацією «МОЖУ» (Міжнародне об’єднання жінок України). На форумі ми познайомилися з представницями інших партнерських об’єднань і намітили плани на 2021 рік. З деякими вже й уклали Меморандум про співпрацю. Одною з таких є організація Ольги Семанчакової, яка знаходиться в Словаччині, у місті Татри. У 2015 році вони почали впроваджувати міжнародну програму «Здорова нація».

Проєкт передбачає оздоровлення універсальним препаратом – органічним йодом. Саме він необхідний для правильного функціонування нашого організму. Йод належить до мікроелементів, активно впливає на обмін речовин і тісно пов’язаний з функцією щитоподібної залози. Препарат
рекомендують використовувати дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку, військовим і всім, хто бажає підтримати свій організм і захистити його від щоденного впливу негативних факторів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zhinocza_rada_donbasu_1-1200x800.jpg

Перші результати співпраці вже є. Нам вислали партію пляшок органічного йоду. Сьогодні ми активно пропонуємо його мешканцям Волноваського району, де відбувається ескалація військового конфлікту. Саме в цьому регіоні люди дуже схильні до стресу. Дякуємо нашим партнерам за надану допомогу та маємо надію на подальшу співпрацю!

Автор: Голова «Жіночої ради Донбасу» Наталія Крупіна