Жінка може все! Саме під таким гаслом 4 червня у Києві пройде вже V грандіозний захід – Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman 2021».

Організатором форуму виступає міжнародний глянцевий журнал «BusinessWoman» за підтримки міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Учасниками зустрічі стануть представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

У програмі заходу теми, які сьогодні хвилюють кожного:

Секція №1: «Роль жінки в міжнародній дипломатії та політиці».

Секція №2: «Успішне ведення бізнесу жінками. Соціальна відповідальність».

Спікерами «Business Woman 2021» виступлять медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Окрім жвавих дискусій про актуальні виклики сьогодення та нетворкінгу, – у програмі заходу також нагородження переможців Міжнародної премії «Woman-2020» та презентація міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Нагородження лауреаток премії «Woman-2020» проходитиме в наступних номінаціях: Бізнес та економіка; Політика та дипломатія; Екологія, глобальні виклики; Інформаційний простір.

За словами організаторки «Business Woman 2021» Ганни Крисюк, об’єднавшись жінки можуть змінювати світ на краще, робити з глобальних екоініціатив тренди та підтримувати розвиток інноваційних проєктів: «Форум «Business Woman 2021» є тим майданчиком, на якому жінки діляться кращими практиками ведення бізнесу в світі та вирішенням глобальних викликів. А найуспішніших жінок 2020 року, за версією журналу «BusinessWoman», нагородять відповідними відзнаками впливові чоловіки України та світу. Об’єднуємося довкола глобальних викликів і робімо наш світ кращим!».

Серед запрошених гостей: третій Президент України Віктор Ющенко, Перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Народні депутати, понад 15 Послів іноземних держав, власниці бізнесу в металургійній, сільськогосподарській, інвестиційній, банківській сферах та ін.

Захід відбудеться у форматі офлайн з можливістю перегляду онлайн-трансляції. Для участі у форумі потрібна попередня реєстрація. Online-перегляд заходу буде доступний усім зареєстрованим учасникам. Зацікавлені компанії, установи та організації мають можливість виступити партнерами.