Президент Володимир Зеленський заохотив школярів розвиватися і включатися в розбудову держави словами про те, що нових народних депутатів вже час міняти.

Реакція президента на відео, на якому діти діляться своїми досягненнями, показана на форумі “Україна зростає разом зі мною”

“Дуже круто. По-перше, вони дуже схожі на наш новий уряд. Усе, що я побачив – починаючи з робототехніки і гаджетів і закінчуючи дівчиною Дашею, яка є представником у Верховній Раді…

Діти – вони розумніші за дорослих. Тому іноді я відчуваю себе дитиною з дорослими людьми. Так простіше, тому що ви відчуваєте: ви ходите по вулицях, ви знаєте, що відбувається, які тенденції і яка повинна бути країна. Вона повинна бути така, як ви, – свіжа, “something fresh”, щось нове, щось дуже цікаве – те, заради чого хочеться жити.

Будь ласка, Дашо, підтягуйте  таких, як ви, до Верховної Ради. Нікому не говоріть, але вже пора міняти і цих”.

Крім того, Зеленського спитали, чи пропускають його з посвідченням президента у метро безкоштовно. “Я не пробував, але дуже гарна ідея. Я спробую”, – розсміявся він.

А після заперечної відповіді дружини Олени на запитання, чи робить вона президенту й його дітям бутерброди з собою, Зеленський сказав: “Бутріки – це дуже круто”.