Засновник найбільшого українського бізнес-клубу “Ceo Club Ukraine” Сергій Гайдайчук взяв участь у відкритті Young Business Club у Нью-Йорку.

Про це Сергій Гайдайчук написав на своїй сторінці у Fb, повідомляє BW.

“Люблю бувати в глобальних містах таких як Нью-Йорк, тому що в них відчувається сила і ритм людської цивілізації. Там почуваєш себе громадянином світу. Тут пересікаються громадяни всіх країн світу і знаходять спільну мову.”, пише пан Сергій.

В рамках відкриття Засновник “Ceo Club Ukraine” прочитав лекцію на тему “Зв’язки вирішують все, або Стратегія переходу на інший рівень гри в бізнесі і житті”.

“Тема лекції “Зв’язки вирішують все або Стратегія переходу на інший рівень гри в бізнесі і житті”, яку я прочитав для Young Business Club у Нью-Йорку, – мабуть, якнайбільше стосується становлення, розвитку і сучасності цього мегаполісу. Тут, як ніде інде, відчувається сила людського капіталу. Жодне місто світу не формувало стільки разів свої зв’язки, постійно достосовуючись до нових реалій. Нью-Йорк – це постійний перехід на новий рівень життя, “гри”, цілісне бачення куди і як рухатися. Цілий Всесвіт”, написав Гайдайчук.