За минулу добу українські прикордонники здійснили більше ніж 15,5 тис. пропускних операцій, зокрема, оформили на в’їзд в Україну понад 9 тис. громадян країни, повідомляє в понеділок уранці прес-служба Держприкордонслужби.

“На в’їзд в Україну оформлено понад 9 тис. громадян України. Впродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибули майже 5,1 тис. осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою і ДСНС. Крім того, за минулу добу з України виїхали 4,6 тисячі осіб, з них 1,4 тисячі іноземців”, – ідеться в оприлюдненому повідомленні.

У неділю прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг і опитування про стан здоров’я майже 11 тис. осіб, які прямували в Україну.

“За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання Covid-19 не виявлено. Також в установленому порядку оформлялися інформативні угоди про самоізоляцію і надавалися відповідні пам’ятки. Крім того, за минулу добу в пунктах пропуску виявлено трьох порушників правил карантину, про що повідомлено співробітникам поліції”, – розповіли в Держприкордонслужбі.

За їхньою інформацією, в понеділок уранці в пунктах пропуску черг із тих, хто подорожує власним транспортом, і пішоходів немає.