20 березня Державне агентство лісових ресурсів України разом із БФ Озеленення України за підтримки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство закордонних справ України планують реалізувати глобальну екоініціативу “Озеленення планети” — у 100 країнах світу за 1 добу висадити 1 мільйон дерев.

Із цього приводу відбулась зустріч з однією із організаторів проєкту Ганною Крисюк та завідувачем Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю Державного агентства лісових ресурсів України Любов’ю Поляковою, де було обговорено організаційно-технічні моменти реалізації проєкту, взаємодію між співорганізаторами в областях та лісівниками, подальші кроки популяризації проєкту в Україні та за кордоном.

Голова Державного агентства з лісових ресурсів України впевнений, що цей проєкт змінить не тільки екосвідомість українців, але й налагодить більш дружню і тісну співпрацю бізнесу, влади, представників ЗМІ, громадськості з лісівниками.

Нагадаємо, що у 2020 році організаторами за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України, в рамках проекту «Озеленення України», було реалізовано масштабну екологічну Акцію «1 000 000 дерев за 24 години». У рамках даної Акції за добу разом з партнерами було висаджено понад 2 млн. дерев. Участь в ініціативі взяли 53 тисячі українців із усіх областей України та 10 країн світу. Дане досягнення відзначено реєстрацією світового рекорду.

Цього року «Озеленення України» переходить у всесвітню ініціативу з висадження дерев – «Озеленення планети». Реалізація проєкту «Озеленення планети» запланована на 20 березня 2021 року.