Юлія Бичай

Юлія Бичай – виконавчий директор міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club», який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Про те, як потрібно долати труднощі на шляху до успіху, про впевненість в собі, авторитетність, гендерний поділ та багато іншого читайте в інтерв’ю з нашою сьогоднішньою гостею.

Юліє, ваша сфера діяльності напряму пов’язана з успішними жінками – хто з бізнес-леді в Україні та світі є для вас авторитетом?

В Україні дуже багато ініціативних та успішних жінок. Ще й красивих і доглянутих, при цьому. В усіх є чому повчитися. Будь-яке інтерв’ю й спілкування з успішними людьми мене надихає, вчить і мотивує. У кожному можу знайти якості для наслідування. Тому назвати одну-єдину бізнес-леді не можу. Я взагалі люблю й поважаю самостійних і самодостатніх жінок. Для цього не обов’язково ставати бізнес-леді. Важлива самореалізація. Не важливо в якій сфері. Головне, щоб вона була в цьому супер, як риба у воді.

Юлія Бичай

Чи стикались ви з гендерним поділом? Як вважаєте, у чому його суть?

Особисто я жодного разу з таким не стикалась. Талановитими та крутими бувають як чоловіки, так і жінки. Здібності й успішність визначаються не статевою ознакою. Просто є перелік здібностей і сильних рис, які частіше характерні або для жінок, або для чоловіків. Велике, успішне робить не одна людина! Ми просто завжди бачимо лідера. Головного. Але якщо придивитися, то завжди знайдуться люди в тіні, які виконували свою роль і внесли лепту в успіх цієї особистості. Це може бути любов мами, турбота бабусі, суворість батька, мудрість друга, кошти партнера, команда – тобто всі, кому особа зобов’язана своїм успіхом.

Для вас робота – це хобі, заробіток, реалізація, соціальна активність… Що превалює?

Я не ходжу на роботу працювати. Я живу своєю роботою 24/7. Як свідчить китайська мудрість, «не хочеш все життя працювати – займайся улюбленою справою». Це про мене. Я не працюю. Я займаюся улюбленою справою.

Юлія Бичай

Ідеальна бізнес-леді – це…

Ідеальна – це гармонійна. Якій вдалися і бізнес, і реалізація себе, і сімейне щастя. Без перекосів.

Ефективний і комфортний work-life баланс для вас полягає у…

Не вставати рано. Активно працювати весь день.

В якій сфері діяльності ви могли б ще реалізуватися?

У будь-якій – людині властиво пристосовуватись до будь-чого.

Юлія Бичай

На перший погляд, ви є досить впевненою в собі особистістю, чи насправді це так?

Так і є. Але так було не завжди. У мене це набута риса характеру. Я ставала впевненішою в собі кожного разу, коли досягала тих, чи інших успіхів. Звичайно, при цьому мені також властиві і сумніви, страх та хвилювання. Але я твердо вірю у те, що зможу подолати труднощі завдяки своїм знанням, здібностям та досвіду. Не спілкуйтесь з людьми, які тільки те і роблять, що критикують вас та всіх інших. Не бійтеся бути егоїстом, наполягайте на своєму, якщо є необхідність. Завжди потрібно спокійно приймати власну недосконалість. Ніхто не ідеальний – і на Сонці є плями. Не впадайте у відчай від своїх помилок і невдач. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. І головне – життя набуває сенсу в досягненні цілей. Ставте перед собою цілі, ближні та дальні. Досягаючи навіть самих незначних висот, ви будете знаходити впевненість у собі, перевірено на власному досвіді.

Анастасія Давиденко, для порталу Світове Українство