The World’s 50 Best Restaurants цього року утворили ренкінг #50Next. До рейтингу людей, що впливають на світову гастрономію.

В мене просто шок. Я серед 50 людей, що змінюють майбутнє світової гастрономії.Я маю щось написати, але не знаю, що зазвичай у таких випадках пишуть. От я у світовому ренкінгу. Я та ще 49 людей з різних країн. Поміж 7 мільярдів. Я плакав, коли дізнався про це. Потім випив ігристого. Трохи розлив на себе, бо руки жесть як тремтіли. Це набагато більше, ніж просто мрія. Наприкінці 2020 року я зрозумів, що хочу потрапити до рейтингу The World’s 50 Best Restaurants. Це про кращі ресторани світу. Якщо ти там, то ти топ. Це мрія кожного шефа. Бо там у партнерах – Basque Culinary Center, один з найавторитетніших кулінарних закладів. І от The World’s 50 Best Restaurants цього року утворили ренкінг #50Next. Він не про ресторани, а про людей, що впливають на світову гастрономію. І я серед цих людей. Автори ренкінгу самі зв’язалися зі мною і попросили заповнити анкету. Навіть не встигли побачити, що Alexandra Fidkevich вже все зробила та надіслала заявку. Вони просто дізналися про мене через діяльність мого проєкту. Це означає, що кожна людина, яка професійно займається гастрономією, знає і про Україну. Тобто ми з командою реально змогли привернути увагу світу до нашої країни. Дякую всім, хто поруч. Тепер #Iam50Next. Єдиний з усіх пострадянських країн. Наступний крок – увійти до рейтингу The World’s 50 Best Restaurants та зробити українську кухню однією з найпопулярніших у світі. Цьом.

Написав Євген Клопотенко на своїй сторінці фейсбук.
На зображенні може бути: 1 особа та текст «IEVGEN KLOPOTENKO 34 // KIEV, UKRAINE The Ukrainian chef redrafting his nation's indigenous cookbook EMPOWERING EDUCATORS 50NEXT»
На зображенні може бути: 1 особа та текст «He 3axиweHo theworlds50best.com 50NEXT Empowering Educators The creative minds transforming society through food-led learning and development levgen Klopotenko 34 Kiev, Ukraine Dieuve 29 Kiga»