Відбулось перше виїзне засідання міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». Першим обласним центром, в якому презентували клуб, став Тернопіль.

Участь у виїзному засіданні «Business Woman Club» взяли: президент клубу – Ганна Крисюк; директор – Юлія Бичай; асоційована учасниця, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні – Аніца Джамич; асоційована учасниця, Почесний консул Угорщини в м.Тернопіль – Тетяна Чубак та учасниця, директор компанії «Брусвяна» – Ліліана Дмитрієва.

У програмі робочого візиту відбулась зустріч з міським головою Тернополя – Надал Сергієм Віталійовичем, а також зустріч з ректоратом та студентами Західноукраїнського національного університету.  

Під час зустрічі у мерії, міським головою та представниками місцевої влади було презентовано інвестиційний потенціал Тернополя та напрацювання у сфері озеленення міста. У відповідь Ганна Крисюк презентувала діяльність Business Woman Club та подякувала Сергію Віталійовичу за підтримку глобальної екологічної ініціативи «Озеленення України». У рамках даного проєкту у жовтні 2020 року українцям вдалось висадити понад 2 млн дерев за 24 години.

Після, – всі вирушили у Західноукраїнський національний університет, де делегацію привітно зустрів Ректор університету – Андрій Крисоватий, а вихованці центру офіцерів запасу ЗУНУ урочисто внесли прапори Республіки Хорватія та України, пролунали гімни двох держав.  

Дуже цікавим та насиченим було спілкування зі студентами навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

«Надзвичайно важливо, щоб студенти України навчалися в Європі та дізнавалися більше про Європейський Союз, а іноземні студенти приїжджали в Україну та ділилися досвідом європейських практик та інновацій в сфері освіти. Молоде покоління повинне розуміти, чого очікувати від ЄС, якщо ми говоримо про євроінтеграцію. Ми повинні усвідомити, що означає для українців вступ в Європейський Союз», – зазначила пані Посол Аніца Джамич.

Продовженням робочого візиту в університеті стала участь в Інвестиційному форуму, до якого долучились онлайн й інші учасниці Business Woman Club, серед яких Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера. Пані Натача запевнила: «Завжди буду підтримувати культурну та освітню співпрацю з Україною, адже Куба відкрита до нового досвіду».

Під кінець форуму, президент «Business Woman Club» Ганна Крисюк підсумувала: «Ми раді, що першим містом-відкривачем виїзного засідання нашого бізнес-клубу став саме Тернопіль. Сьогодні ваше місто відкрилось для нас по-новому. Дякуємо асоційованій учасниці Тетяні Чубак за підготовлену програму, а всім, з ким ми сьогодні спілкувались – за знайомство, цікаві презентації своєї діяльності, проєктів, напрацювань. Нам вдалось домовитись про співпрацю у рамках розвитку та підтримки бізнесу, а також збереження екосистеми планети. Попереду у нас знайомство з власницями місцевого бізнесу. Впевнені, буде не менш продуктивно!»