Організаторка глобальної екоініціативи Greening of the Planet Ганна Крисюк відвідала Черкащину.  В прямому ефірі Суспільного відбулося пересадження дерев, які не прижилися після весняної Акції озеленення.

Пані Ганна разом із співорганізаторкою проєкту в Черкаській області Наталією Щербініною презентували проєкт та книгу «Озеленення України» у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Організаторка проєкту офіційно запросила всіх до участі в Акції 30 жовтня «Висадження дерев 1 млн людей за 1 добу», що відбудеться в Національному ботанічному саду ім. Гришка у м. Києві.

Після презентації проєкту на території ЧНУ імені Б. Хмельницького висадили 10 кущів калини. До висадки долучилися студенти Університету та ректор Олександр Черевко.

Ганна Крисюк закликала:

«Друзі, долучайтеся до Акції 30 жовтня. Об’єднуємо 1 мільйон людей, відновлюємо екосистему Землі і все робимо з любов’ю!».

Щоб стати учасником Акції “Висадження дерев 1 млн людей за 1 добу”, заповніть анкету за посиланням: https://greeningplanet.org/participant/