28 листопада у КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» відбулось офіційне відкриття реабілітаційного відділення та другої черги палат у межах проєкту «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України». 

Ініціаторами реалізації проєкту виступили голова Львівської ОДА Максим Козицький та голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганною Крисюк. 

Проєкт мав на меті відновлення 10-ти тематичних палат з муралами та мотиваційними цитатами, адміністративної частини реабілітаційних комплексів, ординаторських, лікарських, санвузлів та коридорів. Разом із закупівлею інвентаря, технічного оснащення, побутової техніки, холодильників, телевізорів, засобів гігієни, постільної білизни, книг та ін.. 

Участь у відкритті відділення взяли: Максим Козицький – голова Львівської ОВА; Ганна Крисюк – президентка Business Woman Club; Костянтин Костирко – власник компанії «Мʼясо ТОП»; Ірина Гримак – голова Львівської обласної ради; Віктор і Ольга Чех – власники компанії «Sombra» та інші донори й партнери; Любов Горбань — директор з виробництва ТОВ «Харківський завод засобів індивідуального захисту»; Олег Завадецький — керівник логістичного відділу ТОВ «ГОРГАНИ КОМ», радник голови Харківської ОДА Віталій Русанов, генеральна директорка ТОВ «ТінІмпекс», учасниця Business Woman Club Аліна Скоморохова.

«Останніх півроку цей проєкт був для нас ключовим. Ми розуміли, що хлопці, які втратили руки, ноги, перебувають у важкому психоемоційному стані і заслуговують на те, щоб проходити реабілітацію та лікування в комфортних умовах. Майже усі, хто долучається до роботи Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ) та Львівської ОДА одностайно підтримали ідею відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України. Проведено не лише ремонтні роботи, палати наповнені технікою, інвентарем, книгами для комфортного лікування. Відбулося освячення усіх палат. Я дякую всім донорам та партнерам, голові Львівської ОДА за допомогу в організації проєкту. Разом рухаємося до перемоги і з гідністю, повагою та шаною ставимося до тих, хто боронить кордони нашої країни!», — ділиться Ганна Крисюк, співініціаторка проєкту.  

 «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» реалізовується за вагомої донорської та організаційної підтримки: БО «БФ «Озеленення України»», ТОВ «Міжнародний жіночий бізнес-клуб Business Woman Club», військового комісара Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Тіщенка, родин приватних підприємців Григорія Козловського та Назарія Степанківа, власника ТОВ «М’ясоТоп» Костянтина Костирка, підприємця та голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка, директора AVEM AERO OU (Естонська компанія з авіаційних вантажних перевезень) Миколи Курбанова, директора з розвитку ТОВ «Геологічна інвестиційна група» Дмитра Кащука, співвласника ТОВ «Харківський завод засобів індивідуального захисту» Максима Плєхова,  президента ГО «Добро. Дій» Ігоря Дулина,  директора ТОВ «СОМБРА УКРАЇНА» Віктора Чеха, ТОВ «ГОРГАНИ КОМ», директора благодійного фонду “Life&Peace”БО «Life and Peace» Макара Кіслова, Надзвичайного і Повноважного Посла Чорногорії в Україні Драгіци Понорац, Почесного Консула України в Домініканській Республіці Ілони Солонини,  Почесного Консула Угорщини в м.Тернопіль Тетяни Чубак,  генерального директора ТОВ «ТінІмпекс» Аліни Скоморохової, СЕО видавничого дому «Картель» Ірини Асман, голови Всеукраїнського благодійного фонду «Мрії збуваються» Віталія Ломаковича.

Проєкт «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» тривав із травня та складався з двох черг. У процесі реалізації до проєкту долучилися нові партнери. Відділення може лікувати одночасно 50 військових.