У Києві відбувся VI форум «Диригенти змін», організатором якого виступила компанія «Deloitte». Захід проходив на основі тематичних дискусій.

Серед поважних гостей Форум відвідали засновник найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, бізнесмен Микола Канін, засновниця журналу БізнесWoman, директор україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Ганна Крисюк, заступник директора компанії «East West Mentor UA» Вадим Парасочка, підприємець Юрій Филюк та ін.

– Дискусія 1. П’ять років (не)довіри: ретроспектива та візія

Чому Україна стикнулася з кризою довіри? Що було зроблено не так за останні 5 років? Якими повинні бути дії держави, бізнесу та суспільства наступні 5 років, аби створити здоровий баланс довіри в нашому суспільстві.

Модератор: Andrey Bulakh, керуючий партнер Deloitte Ukraine.

Учасники: Andy Hunder, президент American Chamber of Commerce in Ukraine; Andriy Kobolyev, голова правління Нафтогаз України – Naftogaz; Марк Зархін, співвласник Kumpel Group; Сергей Черненко, голова правління ПУМБ.

– Дискусія 2. Новий суспільний договір: балачки чи вимога часу?

Що саме треба змінити у трикутнику держава-бізнес-суспільство? Яким чином ці три сторони могли би домовитися про нові правила гри? Як побудувати довіру, без якої жодні обіцянки нічого не варті?

Модератор: Валерій Пекар, викладач Kyiv-Mohyla Business School

Учасники: Alex Lissitsa, генеральний директор ІМК; Yevhen Bystrytsky, громадський діяч.

– Воркшоп. Люди та/або технології: нові формати взаємодії

Як український бізнес впроваджує технології? Чи зможуть роботи повністю замінити людину в майбутньому? І чи існує ідеальна формула взаємодії людини й технологій?

Модератори:Vladimir Yumashev, партнер та лідер групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ Deloitte Ukraine; Olena Boichenko, директор Human Capital Advisory Services Deloitte Ukraine.

Учасники: Ksenia Prozhogina, директор департаменту управління персоналом і комунікацій Миронівський Хлібопродукт; Ivan Malafieiev, директор по продуктах Terrasoft.

– Дискусія 3. Довіра у бізнесі: декларована цінність чи вартісний показник?

Як ті ж представники суспільства, в якому немає довіри, якимось чином будують її у бізнесі? Чи дійсно довіра є важливим фактором в управлінні бізнесом? Чи лише декларованою цінністю? Чи відрізняються підходи до побудови довіри в компаніях з різною організацією?

Модератор: Dina Nemirovich, керівник напряму зі стратегічного консалтингу Deloitte Ukraine.

Учасники: Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК – DTEK; Yuriy Fylyuk, CEO Promprylad.Renovation; Дмитро Бондаренко (Dmitry Bondarenko), генеральний директор групи компаній «LIGA.net»; Stavnitser Andrey, власник та генеральнийдиректор ТІС; Андрій Пишний, голова правління Ощадбанк.

– Дискусія 4. Лідерство через довіру

Як об’єднати різношерсту команду з різними системами цінностей в одне ціле? Як замінити управління страхом на управління через натхнення? Яким чином можна створити зміст і призначення для команди?

Модератор: Roman Bondar, заступник генерального директора з питань трансформації Державний концерн “Укроборонпром”.

Учасники: Anna Novosad, міністр освіти і науки України;Олексій Тимофєєв (Alexey Timofeyev), співзасновник Trident Acquisitions Corp.; Inga Andreieva, генеральний директор Mastercard в Україні та Молдові; Sergii Badritdinov, CEO INTERTOP.