Зустріч ініційована Міжнародним закритим жіночим бізнес-клубом «Business Woman Club» та міжнародним глянцем «Business Woman».
15 країн взяли участь в онлайн-заході, до виступів долучилися Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та заступниця Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції України Ольга Ревук;
«Враховуючи досвід наших директорок, які працювали в цій сфері на рівні міжнародних грантових проєктів, хотілося б поділитися ним і напрацювати ідеї, як можна його консолідувати», — зазначила президентка бізнес-клубу Гана Крисюк. Із її слів, обговорюється ідея створити щотижневі безкоштовні юридичні консультації, гарячу лінію від журналу в різних країнах світу різними мовами.
Учасниці розповіли про впровадження превентивних заходів, способи вирішення ситуації в Україні й за її межами, поточну статистику, а також поділилися показовими кейсами.
«Дійсно, за останні роки зроблено чимало, перш за все на законодавчому рівні: прийнято Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, внесені зміни до Кримільнального та Кримінально-процесуального кодексів України», — розповіла Катерина Левченко про український досвід та передала вітання від віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.
За словами Ольги Ревук, для досягнення результату дуже важливим є залучення не лише державних структур, а і громадськості, бізнесу, активної частини жіночого суспільства.
Учасниці телемосту озвучили ідеї, які впроваджують у різних країнах, розповіли про діяльність організацій за права жінок ( як-от «White Ribbon USA»). Також презентували ініціативи, покликані підвищити рівень свідомості суспільства та його поінформованість на тему сімейного насильства.



Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі розповіла про важливість обізнаності не тільки серед жінок, а й чоловіків. Вона поділилася досвідом аргентинського парламенту і схваленого закону на честь Мікаели Гарсії. Згідно із ним, усі держслужбовці зобов’язані пройти курс щодо питань гендерної рівності.
На зустрічі оголосили, що за підтримки Олени Кобець, генеральної директорки «Укргазвидобування» та старшої партнерки адвокатського об’єднання, відбуватимуться щотижневі безкоштовні юридичні консультації. «На мою думку, важлива підтримка. Це саме те, що потрібно жінкам, які опинилися у складних ситуаціях. Ми із задоволенням допоможемо із юридичної точки зору» — запевнила Олена Кобець.
Висловлюємо подяку Торгово-промисловій палаті України, в залі якої проходив телеміст, та президенту ТПП Геннадію Чижикову.