Вчора у Києві відбувся перший день Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ).

КМЕФ — один із найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань і глобальних трендів. Місією форуму є сприяння більшій інтеграції України у світову спільноту в якості рівноправного перспективного гравця.

Ініціатором заходу виступає відомий бізнесмен Василь Хмельницький, на запрошення якого до України приїхало багато гостей і спікерів світового рівня.

У перший день форуму пройшло багато цікавих секцій, що стосувалися теми економічного розвитку, кліматичної політики держав, інновацій та інвестицій, наприклад: «Ринок капіталу: нові можливості залучення інвестицій», «Економіка України – шлях трильйона», «Фінансування майбутнього: великі гроші для сталого розвику».

Форум відвідали багато відомих та успішних представників сфери дипломатії, бізнесу, політики тощо. Зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентиської Республіки в Україні Елена Летісія Тереза Мікусінскі, президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук, співвласник і керуючий партнер холдингу HD-group Борис Шестопалов, засновник FinStream Сергій Позняк, власниця креативного івент-агентства ARENA CS Яна Матвійчук, Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Демкура Тарас, голова правління Видавничого дому «Каретель» Ірина Асман, CEO MOZGI GROUP Ірина Горова, голова World Woman Club Kyiv Олеся Тарасенко та інші.

“Такі форуми дійсно потрібні Україні, бо збирають цікавих, впливових і сильних особистостей, які разом шукають нові можливості у боротьбі з глобальними викликами сьогодення. Але хотілося б почути більше про жіноче лідерство».

ділиться Ганна Крисюк.