25 вересня у Києві відбулось офіційне відкриття міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club», який об’єднує успішних та впливових жінок зі сфери бізнесу, міжнародної політики та дипломатії для консолідації, розвитку та взаємодії у реалізації спільних ініціатив, пише BW.

Зустрічали гостей під звуки мелодій скрипки від випускниці Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського – Ольги Шустової.

З вітальним відео-зверненням до гостей звернувся Віктор Ющенко, 3-тій Президент України та учасниці «Business Woman Club»: Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні, Марія Мезенцева, Народна депутатка України і Світлана Янчинська, власниця клініки знімного протезування «Art of denture» (Канада).

Наступною для привітань з нагоди відкриття бізнес-клубу на сцену піднялась Еміне Джапарова, перша заступниця Міністра закордонних справ України, яка зачитала персональне привітання від Дмитра Кулеби, Міністра закордонних справ України.

Після, з вітальними словами звернулись Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України та Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine».

Геннадій Чижиков
Сергій Гайдайчук

Участь у заході взяли дипломати, високопосадовці, народні депутати України, представники бізнесу та шоу-бізнесу, серед яких: Алекс Ленартс, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні; Андре Йоганнес Хруневалд, Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні; Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Летісія Тереса Мікусінскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні, Нгуен Куок Тхань, Торговий представник Посольства В’єтнаму в Україні; представниці ГО «Жіноча рада Донбасу» Ольга Сидоренко та Наталія Крупіна; Сергій Іванча, віце-президент Ради Підприємців України; Євгенія Задорожна, голова БФ «Charity Evolution», віце-президент міжнародної організації «JCI UKRAINE» при ООН; Віктор Сокуренко, продюсер української кіноіндустрії; Олександр Сокол, експерт Польсько-української торгово-промислової палати; Павло Пуськов, інвестор та акціонер холдингу Х100INVEST.

 «Ще минулого року на форумі «Business Woman» у нас виникла ідея створити бізнес-клуб. Але ми свідомо розуміли, що ще не готові. Хоч у нас і є великий практичний досвід у налагодженні взаємозв’язків жінок бізнесу, міжнародної дипломатії, політики, з якими ми взаємодіємо та спілкуємось, але у нас відсутній досвід діяльності саме бізнес-клубу. І саме рік назад у журналу «Business Woman» розпочалась співпраця з найбільшим в Україні бізнес-клубом «CEO Club Ukraine», президентом якого є Сергій Гайдайчук. Записуючи інтерв’ю та організовувавши спільно глобальний екологічний проєкт «Озеленення України», взаємодіючи з учасниками CEO Club, – ми зрозуміли, що хотіли б відкрити свій схожий, але жіночий бізнес-клуб. І вже цього року, влітку Сергій Анатолійович запитав, чому, проводячи стільки різноманітних жіночих форумів, телемостів, ми ще не  відкрили бізнес-клуб, який би об’єднував всіх успішних жінок та запропонував свою допомогу у розробці концепції. Саме ці слова підтримки стали поштовхом для відкриття нашого міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club», який ми зареєстрували у червні, а сьогодні святкуємо його офіційне відкриття.  Я дякую кожній учасниці, яка повірила в нас, яка доклала максимум зусиль, щоб увійти в клуб та ділитись в ньому своїми знаннями і досвідом», – ділиться президент та засновниця «Business Woman Club» Ганна Крисюк.

Business Woman Club

Також пані Ганна презентувала концепцію та діяльність клубу на наступні 3 роки і представила виконавчого директора – Юлію Бичай.

Business Woman Club

У свою чергу Юлія Бичай представила гостям учасниць BW Club та запросила їх на сцену для нагородження Ганною Крисюк їх відповідними клубними табличками та подарунками.

Отож, учасницями бізнес-клубу є:

 1. Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні
 2. Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні
 3. Тетяна Чубак, Почесний консул Угорщини в м.Тернопіль
 4. Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України
 5. Марія Мезенцева, Народна депутатка України
 6. Анна Коршунова, голова правління компанії «UDC»
 7. Ілона Бовенс, засновниця інвестиційної компанії «I.B.Company»
 8. Анна Бикова, співвласниця компанії «Eva Lab»
 9. Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна»
 10. Аліна Скоморохова, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс»
 11. Ярослава Бояркіна, експерт в області фінансів та інвестицій.
 12. Світлана Янчинська, власниця клініки знімного протезування «Art of denture».
Business Woman Club

Не обійшлось і без музичних вітань, які прозвучали від Сергія Лазановського, лауреата міжнародних пісенних конкурсів та Євангеліни Замули, 14-річної співачки, яка має великий творчий досвід та переможниця багатьох конкурсів, фіналістка Дитячого Євробачення 2018-2019 р.

Business Woman Club
Business Woman Club

На заході було представлено і персональну виставку Цвєтностей OL’SVOL’D (а). OL’SVOL’D – Творець Цвєтностей, які є складовою частиною мега-проекту, мета якого – через зміну свідомості (розширення діапазону мислення) допомогти кожній людині з легкістю та радістю пройти свій життєвий шлях.

Business Woman Club

Солодкою кульмінацією вечора стало вивезення святкового торта, який приготувала відома та талановита кондитерка з Житомира Ольга Сердюкова.

Business Woman Club

Дякуємо Торговому дому «Вина світу», Розпліднику плодово-ягідних саджанців «Брусвяна», ФОП Сердюковій Ользі Станіславівні, студії декору «Venger event», Торговельно-розважальному центру «Подоляни», OLSVOLD TSVETNOSTI, Торгово-промисловій палаті України за підтримку в офіційному відкритті «Business Woman Club».

Business Woman Club
Ганна Крисюк та представниця ТД “Вина світу”
Business Woman Club
Ольга Сердюкова та Ганна Крисюк
Business Woman Club
Наталія Венгер, власниця “Venger event” та Ганна Крисюк

Учасницями BW-Club можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.