7 липня президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук зустрівся з Радою Young Business Club – YBC. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Рада Клубу – це більше 20-ти лідерів-одноклубників, які ведуть безліч напрямків роботи всередині спільноти (групи чи міні-комітети), задають тренди та впливають на атмосферу Клубу. Під час зустрічей Ради зазвичай ведеться дискусія довкола стратегії розвитку Young Business Club, висуваються різноманітні ідеї та обговорюються нові тренди. Цікавинкою кожного зібрання, що проводиться раз у два місяці, є розмова довкола нової книги, яку попередньо прочитали всі учасники. Цього разу разу Рада обговорювала книгу Грегора Маккеона -“Ессенціалізм”.

“Вона (ред. – книга) про головне у нашому житті. Про те, як жити власним життям та не підпадати під чужі впливи, чужу адженду; як йти за своїми сенсами; як вміти казати «ні» багатьом ситуаціям, людям, подіям. Це дуже крута книга, насамперед, для підприємців. Для тих, кого з усіх сторін оточують можливості. Тому що, чим успішнішим ти стаєш, тим більше можливостей у тебе з’являється, і це, по великій мірі, пастка. Намагаючись охопити всі ці можливості, ми, як правило, втрачаємо фокус на головному нашому проєкті, чи на тому, що у нас в пріоритеті. Тому я рекомендую цю книгу всім і саме тому я й подарував її дуже багатьом людям.”

Зазначив Сергій Гайдайчук у своєму дописі на Фейсбук.