У Державному агентстві лісових ресурсів України відбулась робоча зустріч по підведенню підсумків глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Участь в нараді взяли ініціатори проєкту – Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України; координатор «Озеленення України» Надія Чистяк; голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович та третій Президент України Віктор Ющенко, пише Озеленення України.

Під час зустрічі Ганна Крисюк озвучила підсумки проєкту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години». Так, від березня у рамках проєкту в Україні висаджено понад 5 млн дерев. У рамках всеукраїнської Акції – 1 831 333 дерев, які внесено в Книгу рекордів України. Загальна кількість дерев, висаджених 17 жовтня – 2 000 027 штук. Також у знак солідарності до еко-проєкту та України у 10-ти країнах світу було висаджено 115 дерев. Протягом доби учасники проєкту висадили 33 види дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників.

Віктор Ющенко подякував ініціаторам та організаторам за еко-ініціативу та поділився, що розповів про «Озеленення України» й іншим Президентам. Також наголосив, що дана ініціатива є дуже важливою, адже вона об’єднала й об’єднує українську націю, тому про неї потрібно говорити і збільшувати масштаби її реалізації.

У свою чергу Сергій Гайдайчук поділився ідеєю щодо переходу «Озеленення України» в «Озеленення планети». Він впевнений, що дана ідея зможе об’єднати українців в цілому світі:

«Ми вирішили, що проєкт «Озеленення України» має об’єднувати українську націю в різних куточках планети та цим самим показати приклад об’єднання народу цілому світу. З глобальними викликами потрібно боротись всім разом. Віримо, що українська діаспора зможе об’єднатись і долучити громадян інших держав. Запрошуємо до співпраці всіх, хто бажає зробити свій внесок у збереження екосистеми нашої планети».

Учасники зустрічі відразу ж обговорили формат і можливості реалізації «Озеленення планети». Детальніше про реалізацію буде проінформовано згодом.

Домовились і про кількість висаджених дерев протягом одного дня наступного року – це 3 млн. Тобто, назва Акції «1 000 000 дерев за 24 години» змінюється на «3 000 000 дерев протягом 24 години».

Василь Кузьович також запросив Віктора Ющенко та організаторів акції «Озеленення України» долучитися до відновлення лісів на Луганщині, а на згадку про зустріч вручив третьому Президенту України годівничку та Ганні Крисюк і Сергію Гайдайчуку символ Різдвяних свят – новорічні сріблясті ялинки.