Після запровадження карантинних обмежень в Україні кількість безробітних зросла майже на 200 тисяч осіб, повідомив український прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Кількість безробітних в Україні з початку запровадженого 12 березня через пандемію COVID-19 карантину зросла на 197 тисяч осіб, повідомив у середу, 13 травня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“З 12 березня офіційно зареєстрованих безробітних – 197 тисяч. Загальна кількість осіб, які отримали статус безробітного станом на 12 травня, – 486 764 особи”, – сказав Шмигаль у Верховній Раді України під час години запитань до уряду. За його словами, щотижня цей показник зростає, проте будівництво інфраструктурних об’єктів у країні дасть змогу створити нові робочі місця.

Прем’єр-міністр також заявив, що уряд України не встановлював жодних обмежень щодо виїзду українських громадян на роботу за кордон. “Щодо обмеження виїзду – це фейк і брехня. Жодних обмежень уряд не встановлював”, – сказав Шмигаль. Як зазначив голова уряду, наразі тривають переговори з урядами європейських країн, щоб забезпечити соціальні гарантії для українських працівників у разі їхнього виїзду на сезонні роботи.