Проєкт дослідження української ІТ-індустрії стане першим, що відбудеться у межах меморандуму між Мінцифрою та громадською організацією «ТекЮкрейн». Сторони прагнуть стимулювати українську економіку шляхом розвитку ІТ-індустрії, а також розробляти та реалізовувати екосистемні ініціативи у сфері ІТ.
Сторони готові активно співпрацювати для зростання української економіки шляхом розвитку ІТ-індустрії, а також розробляти та реалізовувати екосистемні ініціативи у сфері ІТ. Мінцифра прагне покращити темпи зростання ІТ-сфери, підвищити частку ІТ у ВВП до 10% у найближчі п‘ять років (наразі частка становить 3-5%), залучити світовий ІТ-бізнес в Україну та вивести нашу країну у лідери міжнародних технологічних локацій. Для цього потрібна релевантна аналітична інформація про ІТ-сектор.
Для цього потрібно мати релевантну аналітичну інформацію щодо ІТ-індустрії. Тільки так буде змога приймати обґрунтовані, ефективні рішення.
Таке масштабне дослідження буде проведено в Україні вперше. Раніше проводили лише регіональні дослідження.
До підготовки буде залучено державні установи, консалтингові та аналітичні компанії, бізнес-спільноту, експертів, профільні асоціації та інших учасників екосистеми. Головним виконавцем дослідження буде громадська організація «ТекЮкрейн».
Це платформа, яка є компонентом реалізації Експортної стратегії для ІТ-сектору на 2019-2023 роки, яку розроблено за ініціативи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в межах виконання Експортної стратегії України. «ТекЮкрейн» створює можливості для комплексної підтримки та промоції українського технологічного ринку через посилення співпраці та координації на її базі між усіма зацікавленими сторонами.