20 грудня 2019 року під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбувся масштабний форум – Міжнародні дні бізнесу в Україні. Захід став корисним для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

«Нинішній українсько-турецький форум вже п’ятий за поточний рік. Це красномовно свідчить: Туреччина – наш стратегічний партнер в економіці, її ринок – у фокусі нашого експорту. Країна зараз посідає третє місце як покупець українських експортних товарів. Тож попит бізнесу до спілкування цілком закономірний», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Мета заходу –  напрацювання зв’язків українського бізнесу з  бізнесменами закордоння, допомога в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестицій в українську економіку, обговорення нагальних питань двостороннього співробітництва.

У ході форуму відбулось змістовне пленарне засідання за участі дипломатичного корпусу Туреччини в Україні, іноземних компаній та їх представництв в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій.

Обговорювались цікаві питання двостороннього співробітництва та перспективи подальшої співпраці, зокрема підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найперспективніші, а також спірні сторони цієї угоди.

Після форуму представники українських і турецьких компаній провели B2B-переговори.

Участь у заході також взяли і співвласниці журналу БізнесWoman Ганна Крисюк та Вікторія Запара.

У рамках форуму також пройшли засідання української частини Українсько-Турецької ділової ради, а також установче засідання української частини Українсько-Турецької двосторонньої палати.