27 вересня відбулася презентація ПЕРШОЇ друкованої книги рекордів національного проєкту «Книга рекордів України».

Національний проєкт “Книга рекордів України” існує 19 років. Її мета – презентувати таланти України, популяризувати країну в світі та виховувати національно-патріотичні цінності, а також об’єднувати людей навколо ідеї.

В презентованій  книзі розміщено найцікавіші 54 рекорди. Загалом за роки існування Книга зафіксувала понад 5 000 рекордів. За останній рік близько 400. 

Наймасштабніший охопив 110 Країн світу. Це ініціатива команди «Озеленення планети». Команда проєкту організувала за  день у світі висадку близько 5 млн дерев, що і стало рекордом.

«Завдяки цьому проєкту мільйони людей дізнаються про видатне і унікальне в Україні. Наші цінності- соціальний ріст та об’єднання людей», –  підкреслив на заході директор Книги Ігор Підчібій. 

Крім того, під час події відбулося нагородження номінантів національної премії «Бренд-Амбасадор України», де буде відзначено успішних українців, які формують позитивний імідж України за декількома критеріями – у сфері дипломатії, політики, культури, спорту, екології тощо. 

«Даною премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних та мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентантами України у світі. Наші рекордсмени – це люди, які зробили визначні досягнення в найрізноманітніших сферах, вони наша гордість не тільки в Україні, але й про всьому світу!», – Ганна Крисюк, генеральна директорка «Книги рекордів України».

Відтак, Бренд-амбасадорами України 2021 стали Ігор Дулин, Марина Соботюк, Анжеліка Рудницька, Анастасія Барчишина, Руслан Марцінків та Джамаль Бадван.

З вітальним словом також виступити експерти Національного проекту “Книга рекордів України” Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Надія Чистяк.

На святкування були запрошені всі рекордсмени представлені в Книзі рекордів України, а також організатори, експерти та партнери Національного проєкту «Книги рекордів України».

З присутніх були:

Іван Князєв, що встановив два рекорди:

1. Найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», двоцифрові числа, швидкість – 0,4 секунди, кількість дій в одному прикладі – 100). 

2. Найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики (тема «Анзан», чотирицифрові числа, швидкість – 0,7 секунди, кількість дій в одному прикладі – 15, режим «Турбо»).

Марина Соботюк, організатор рекордів: 1. одночасне приготування борщу з 25 регіонами України; 2. Понад 10 тисяч Пасхальних  листівок за день відправили українцям за кордон разом зі Студрадою при Міністерстві інформаційної політики

3. Найдовше безпере читання (7днів) віршів українською мовою.

Презентація книги відбулась за підтримки Business Woman Club, міжнародного видання Світове українство, журналу Business Woman.

Довідково. Національний проєкт “Книга рекордів України” існує 19 років.