Міністерство культури має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві «Будинку музики» та перемістити до нього «Національний будинок органної та камерної музики України», який зараз розташований у будівлі костелу Святого Миколая.

Як повідомляє Мінкульт, 16 вересня 2020 року Кабмін прийняв відповідне розпорядження в рамках реалізації указу президента «Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму».

Міністерству також доручено забезпечити передачу в постійне безоплатне користування релігійній організації «Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві» будівлі костелу Святого Миколая (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 75).

Зазначається, що до моменту переїзду у новий «Будинок Музики», Національний будинок органної та камерної музики України користуватиметься костелом спільно з релігійною громадою. Репетиційний процес та концертна діяльність будинку органної та камерної музики відбуватимуться за розкладом.

Де може з’явитися новий Будинок музики наразі не повідомляється. У 2012 році розглядали п’ять варіантів будівництва нового Будинку музики: 1) на території біля Льодового стадіону (метро «Іподром»); 2) на території Мистецького Арсеналу; 3) біля Арки Дружби народів; 4) на майданчику з незавершеним будівництвом на території Національної телекомпанії на вулиці Мельникова; 5) на Співочому полі. Проти останнього варіанту виступила ЮНЕСКО. У 2016-2017 роках зосередилися на ідеї будівництва Будинку музики біля Арки Дружби народів. Йшлося про ділянку площею 6,5 га на Володимирському узвозі, 2.