Вчора на території Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», що належить Держприкордонслужбі, висадили ялинку та дев’ять черемх в рамках проєкту Greening of the Planet.

Висаджені дерева є подарунком від організаторки проєкту Greening of the Planet Ганни Крисюк та голови експертної групи Ліліани Дмитрієвої.

Ганна Крисюк подякувала Державній прикордонній службі України за підтримку та Окремому контрольно-пропускному пункту «Київ» і його керівнику Олегу Трофіменко за те, що їм не байдужа дана ініціатива, яка об’єднує людей планети та відновлює екосистему Землі. Під час зустрічі запланували ряд активностей по висадженню дерев прикордонниками на наступний рік.

«Ми маємо таку гарну традицію — перед зимовими святами садити новорічні ялинки. Тому, щоб подякувати нашим партнерам за неоціненну підтримку та допомогу, ми підготували для них ряд подарунків і сюрпризів до новорічних свят. Звісно, вони пов’язані з деревами. Бо висадження дерев — це чудова інвестиція не тільки в наше майбутнє, а й у наше сьогодення», – ділиться Ганна Крисюк.

Довідково.

За рік діяльності проєкту Greening of the Planet висаджено 19,857 млн дерев, долучилися 5,467 млн людей, 140 країн. У різних куточках України висаджено 50 скверів і парків, 20 із яких за повної фінансової підтримки НАК Нафтогаз України.

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.