Пам’ятник дочці князя Ярослава Мудрого Анні Ярославні, яка свого часу стала королевою Франції, встановлять у Торонто. Про це повідомляє Укрінформ.

«Постать Анни Київської близька для канадців, як і для українців. У свій час Анна Київська започаткувала франко-українські відносини. Наше завдання їх розвивати. Міська влада підтримує проєкт «Шлях королеви», у рамках якого передбачається встановлення авторських реплік пам’ятника на шляху Анни Київської до Франції та одночасне проведення низки культурно-просвітницьких заходів», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник та зазначив, що, окрім Торонто, встановити пам’ятник запропоновано в Монреалі.

Повідомляється, що також Поворозник зустрівся з українською діаспорою, відвідав український суботній навчальний заклад «Рідна школа», де передав до фонду шкільної бібліотеки книжки класичних та сучасних авторів, літературу для дітей початкових класів.

Також заступник голови КМДА зустрівся із заступником мера міста Майклом Томпсоном та обговорив шляхи подальшого співробітництва між порідненими містами. Зокрема, ішлося про обмін досвідом про розвиток бюджету участі у Торонто, короткострокові програми стажування та обмін спеціалістами для працівників сфери охорони здоров’я у питаннях боротьби з епідемією СНІДу та пандемією COVID-19.

Фото: Укрінформ.