В Івано-Франківську жителі і гості міста встановили рекорд України, зібравши на святковій ході максимальну кількість різдвяних зірок.

Про це ідеться на офіційному сайті Книги рекордів України.

В рамках Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» містом пройшли люди з найбільшою кількістю різдвяних зірок – 660. Хода рухалась з 4 напрямків та об’єдналась на Вічевому майдані для спільної коляди. Майбутні рекордсмени йшли такими напрямками:

  • Монастир Царя Христа
  • Храм Різдва Христового
  • Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового
  • Монумент «Вознесіння Христове»

Нове досягнення зафіксувала експерт Національного проекту «Книги рекордів України» Юлія Бичай. Рекорд України зафіксовано в категорії «Масові заходи».

«Дуже приємно бачити таку велику кількість івано-франківців, які об’єдналися заради фіксації рекорду України, що полягає в масовій масштабній ході з різдвяними зірками та колядою. Учасники ходи, колядуючи, зійшлися з чотирьох сторін до центру міста та зустрілися на Вічевому майдані. У встановленні рекорду України брали участь представники духовенства, культури, освіти, мешканці і гості міста, які й виготовляли різдвяні зірки. Мною зафіксовані наступні результати: загальна кількість зібраних різдвяних зірок – 660 штук. Рекорд України встановлено!» – оголосила експерт.

У встановленні рекорду брали участь представники закладів культури та освіти, духовенства, мешканці і гості міста, які виготовляли різдвяні зірки для різдвяної ходи.

Дипломом Книги рекордів України нагороджено громаду м.Івано-Франківськ в особі міського голови Руслана Марцінківа.