25 травня міжнародний глянцевий журнал BusinessWoman провів вже 4-ий міжнародний жіночий бізнес-форум Business Woman 2020. Проте, цьогоріч, зважаючи на ситуацію з пандемією у світі, захід провели онлайн.

Участь у форумі взяли понад 2 000 жінок з цілого світу. Організатори зібрали на заході фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Вітали жінок-учасниць форуму поважні гості та партнери:Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні Андре Грюневальд, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс; Перший заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Олександр Ярема.

“Майбутнє України залежить від дуже важливого фактору. Потрібно, щоб якомога більше жінок-підприємців мали можливість знаходити своє місце в економіці країни і рухати її вперед. Саме тому Торгово-промислова палата України завжди підтримувала і буде підтримувати жінок у їхніх бізнес-починаннях”, – звернув увагу Геннадій Чижиков.

“В історії були періоди, коли домінували жінки, так само були й періоди, коли домінували чоловіки. Завжди є сильніші жінки і сильніші чоловіки. І між нами завжди є певна пропорція. Єдине в чому я впевнений, це в тому, що не буде майбутнього, не буде світу, якщо чоловіки і жінки не будуть разом. Тому сила, перш за все, у нашому поєднанні”, – зазначив Сергій Гайдайчук.

“У цілому світі настав час змін. Настав ваш час, жінки. І ми, чоловіки завжди готові вам допомогти у всіх ваших починаннях”, – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні Андре Грюневальд.

“Кожна жінка завжди повинна ділитись своїми досягненнями. Можливо, в певній мірі і вихвалятись. Адже ваш успіх, ваші досягнення можуть стати приклад для інших”, – поділився Алекс Ленартс.

“Всі жінки гарні і прекрасні по-своєму. У кожній знайдеться щось унікальне і особливе. Але є серед всіх жінок такі, які володіють гострим розумом, сильною волею і цілеспрямованістю. Я радий, що сьогодні я знаходжусь саме в оточенні таких жінок”, – зауважив Олександр Ярема.

Детальніше про те, як проходив Міжнародний онлайн-форум “Business Woman 2020” читайте за посиланням.