Кабінет Міністрів призначив головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, який виконує обов’язки глави відомства з січня поточного року.

Відповідне розпорядження Кабміну №115-р від 17 лютого опубліковано на урядовому порталі.

Новий глава Держлісагентства призначений з 18 лютого шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину з випробувальним терміном три місяці.

До цього часу Болоховець тимчасово виконував обов’язки голови Держлісагентства відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 № 869-р.

Як відомо, Болоховець Юрій Віталійович народився 18 грудня 1982 року в с. Івангород Ічнянського району Чернігівської області. У 2005 році закінчив Національний аграрний університет (лісогосподарський факультет) за спеціальністю «Лісове господарство».

Пройшов виробничу практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії.

До 2007 року працював у Державній лісовій інспекції в Київській області. Усвідомлюючи себе людиною ближчою до виробництва, ніж до паперів, вирішив повернутися на рідну Чернігівщину.

З 2007 до 2012 роки працював інженером та лісничим у місцевому лісгоспі, потім – директором Прилуцького лісового господарства. З 2012 до 2020 роки працював директором Ніжинського лісового господарства. У 2020 році був призначений начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.