20 липня відбулася зустріч Business Woman Club з Надзвичайним та Повноважним послом Словаччини в Україні Мареком Шафіним. Зустріч проходила в Посольстві Словацької Республіки в Україні на тему: “Дипломатичний протокол та його важливість на міжнародній арені”.

Пан Посол поділився з учасницями Клубу своїм великим досвідом та знаннями в сфері протоколу та етикету, а також розповів, що змінилося в особливостях протокольної практики в світі після пандемії. Дипломат акцентував увагу на тому, наскільки важливо мати знання зі сфери дипломатичного протоколу та етикету та дотримуватися їх під час різноманітних заходів.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала Пану дипломату за виявлену гостинність, результативну співпрацю та запросила стати ментором Клубу.

“Сьогодні надзвичайно важливо знати особливості протокольної практики різних країн світу, тому учасниці Business Woman Club з великим задоволення вивчають всі нюанси дипломатичного протоколу та етикету. В майбутньому, повністю освоївши всі ази дипломатичного протоколу, навіть плануємо видавати власну книгу”.

Зазначила Пані Ганна Крисюк.