В Посольстві Республіки Куба в Україні відбувся урочистий захід присвячений 61-й річниці з Дня заснування Федерації кубинських жінок та офіційному прийнятті нових учасниць в міжнародний жіночий клуб Business Woman Club.

На початку святкового вечора поважні гості висадили дерево дружби між Україною та Кубою. Ялина була посаджена в рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

На фото Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Куба в Україні пані Натача Діас Агілера

Офіційне відкриття заходу супроводжувалося вітальним словом Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Куба в Україні пані Натачи Діас Агілери та президентки Business Woman Club Ганни Крисюк. Пані Посол привітала всіх гостей та наголосила на тому, наскільки важливим є розвиток та підтримка дружніх відносин між Кубою та Україною у різних сферах. Ганна Крисюк, подякувавши усім за присутність, розповіла про те, що саме такі зустрічі та спільні проєкти об’єднують людей та надають сил та натхення разом творити майбутнє.

Опісля відбулося офіційне прийняття нових учасниць до міжнародного жіночого клубу Business Woman Club. Лави бізнес-клубу доповнили Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, директорка закордонного представництва журналу Business Woman в Словаччині Ольга Семанчакова, власниця Trofimtseva Agency Ольга Трофімцева та CEO TRIINIKA Анастасія Ляшко.

Вечір завершився презентацією виставки «Рибки Карибського басейну», культурною програмою за участі скрипача Олександра Шевченка та майстер-класом кубинської сальси.

У заході взяли участь також депутати ВРУ, голови ОДА, учасниці та ментори Business Woman Club. Зокрема, перший заступник Голови Держенергоефективності Констянтин Гура, Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв, Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, Голова Бериславської районної державної адміністрації Ольга Сидоренко, Почесний Консул Угорщини в Україні Тетяна Чубак, керівниця відділу міжнародного співробітництва ТППУ Анна Любима, власник компанії Amber Wood Дмитро Кулібабін та ін.

Business Woman Club представляли засновниця ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва, генеральний керуючий партнер міжнародного американсько-грузинського фонду «G-FUND.LTD» Ярослава Бояркіна, власниця клініки знімного протезування «Art of denture» Світлана Янчинська, СЕО видавничого дому «Картель» Ірина Асман, лікар-гомеопат Ірина Євтушенко та співвласниця компанії «Harmandi LTD/ALTI LTD» Яна Ситніченко.