Український стартап DMarket, який працює над монетизацією предметів в іграх, залучив раунд на $6,5 млн.

«Український стартап DMarket, який працює над монетизацією предметів в іграх, залучив раунд на $6,5 млн. Серед інвесторів – фонд Almaz Capital та компанія Xsolla. До ради директорів компанії увійшов засновник Electronic Arts Тріп Хоукінс», – повідомляє Ain.ua.

Зазначається, що дані щодо частки, проданої інвесторам, і про оцінку в ході раунду не розкривають. Наразі компанія шукає ще до $2 млн інвестицій.

За словами засновника стартапу Володимира Панченка,  залучені кошти витратять на подальшу розробку DMarket Technology: це рішення, яке дозволяє розробникам ігор, гравцям, інфлюенсерам і брендам створювати контент для відеоігор і генерувати прибуток в іграх.

Також компанія планує в найближчі місяці знайти більше людей в команду розробників, зокрема, на позиції топ-менеджерів. В основному, будуть шукати розробників в Україні.

DMarket був заснований у 2017 році Володимиром Панченком, Тамарою Слановою та співзасновником кіберспортівного клубу Natus Vincere Олександром Кохановським. Стартап працює над монетизацією внутрішньоігрових предметів (наприклад, скінів для зброї у відеоіграх). За даними Ain.ua, у DMarket зараз близько 1 млн користувачів, а виручка в перші місяці 2020 року склала $450 млн. Щоденно на DMarket, за словами засновників, продають товарів на суму близько $100 млн.