Українська промислова компанія «Інтерпайп» поставила першу партію пасажирських залізничних коліс для високошвидкісних потягів німецького залізничного оператора – Deutsche Bahn.

У компанії відзначили, що на європейському ринку до такої продукції пред’являють дуже жорсткі вимоги. Фахівці R&D «Інтерпайп» розробили всю технологію виробництва – від проектування конструкції і хімскладу до готового колеса.

«Таким чином, українське підприємство стало першим на пострадянському просторі виробником, який вийшов на європейський ринок пасажирських коліс для високошвидкісних поїздів і став сертифікованим постачальником такого продукту для Deutsche Bahn», – відзначили в «Інтерпайп».

Нагадаємо, кредитні вимоги двох банків до корпорації українського бізнесмена Віктора Пінчука «Інтерпайп» на 2 мільярди гривень були продані офшорним фірмам.

Компанія Віктора Пінчука Interpipe Holdings Limited (Кіпр) готова випустити єврооблігації на 330 мільйонів доларів зі ставкою до 10,25% річних і терміном погашення до 31 грудня 2024 року. Це дозволить позбутися зобов’язань і списати до 70% боргів.

АМКУ дозволив компанії «Інтерпайп» бізнесмена Віктора Пінчука створити спільне підприємство з одним з провідних світових виробників безшовних труб – французькою компанією Vallourec.