Понад 90 дітей загиблих воїнів АТО/ООС та сиріт отримають до Дня святого Миколая подарунки від українців з різних країн у рамках благодійного проєкту “Подаруй дитині радість”.

Акція ініційована українцями з Асоціації солідарності, взаємодопомоги та культури “Добре серце” (Португалія),  а перші посилки вже надійшли в Україну, йдеться на сторінці Центру допомоги сім’ям учасників АТО у Facebook.

“Акція “Подаруй дитині радість” від Associação Cultural de Solidariedade e Apoio “Coração Bondoso” pозпочала свою чарівну роботу. Святий Миколай працює! Зі всього світу потягнулись незвичайним (щирим та світлим) ланцюжком великі коробки з подарунками для дітей загиблих Героїв. Цього року Святий Миколай постукає в двері понад дев’яноста дітей”, – йдеться у дописі.

Зазначається, що метою акції є зміцнити у малечі віру в добро й диво. “Добрий Святий Миколай задіяв багато своїх помічників, всіх чарівників зміг об’єднати однією метою – побачити посмішку на обличчі, здійснити маленьку мрію та зберігти віру у добро”, – йдеться у соцмережі.