Товариство Українців у Фінляндії радо запрошує усіх охочих долучитися до святкування 30-ї річниці незалежності України, що відбудеться 29 серпня. Про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

Святкування відбудеться за адресою: Poliisien kesäkoti, Kyyluodontie, Lauttasaari, Helsinki. Воно розпочнеться о 14:00 з урочистого підняття прапору України під виконання гімну, після чого гостей запрошують на офіційну програму заходу.

У програмі свята виступи акторів Українського театру Фінляндії, хору, показ колекції вишиванок, вікторина, караоке, ярмарок та багато живого спілкування. Для менших учасників заходу також заплановано багато цікавинок від Пласту та дитячих гуртків товариства.

Повну програму заходів буде оголошено ближче до свята. Стежити за оновленнями можна на сторінці у Фейсбуці.

Після офіційної частини свята відбудеться фуршет, де можна буде поласувати українськими традиційними стравами й освіжаючими напоями.

До 15.8.2021 реєстрація на подію відкрита виключно для членів товариства (запрошення з посиланням розіслано членам Товариства на вказані імейли), після чого відкривається для усіх охочих і закривається 26.8.2021. Посилання на реєстраційну форму з’явиться для усіх охочих 16.8.2021.

Організатори просять звернути увагу на те, що ситуація з вірусом COVID-19 постійно змінюється і правління Товариства активно стежить за рекомендаціями уряду щодо проведення заходів.