Українська громада Анталії разом з українськими дипломатами доєдналася до глобального екологічного проєкту Greening of the Planet («Озеленення планети»), висадивши дерева та кущі, які є символами України.

«Посол України в Туреччині Андрій Сибіга та Консул України в Анталії Емір Рустамов разом з представниками української діаспори взяли участь у церемонії висадки дерев у Парку України в Анталії».

Повідомило консульство України в Анталії.
Фото: консульство України в Анталії
Фото: консульство України в Анталії

«Сьогодні ми зібралися у Парку української культури в Анталії та посадили ще п’ять дерев. Та які! Дубочок, кримський кипарис, вербу, калину, бузок, – символи рідної землі».

Повідомила очільниця ГО «Українська родина» Віта Михайлова.

«Грудки рідної землі на мить повернули думками в рідний дім, де кожної весни ми висаджували дерева».

Поділилися враженнями в Середземноморському об’єднанні українців.
Фото: консульство України в Анталії
Фото: консульство України в Анталії

У заході також взяли участь дружина посла України Тетяна Сибіга, очільниці українських громад в Анталії: голова громади «Українська родина» Віта Михайлова, голова «Середземноморського об’єднання українців» Наталія Караджа, керівник Товариства української культури та мистецтва «Берегиня» Олеся Мерджан, українські атлети під керівництвом Валерія Лебедюка, що перебувають у місті на навчально-тренувальних зборах і представники громад.

У рамках проєкту Greening of the Planet планується висадити 100 мільйонів дерев по всій планеті. Проєкт також покликаний сприяти відновленню парків, алей, скверів, виготовлення екопаспортів, відзначення екоамбасадорів тощо.