Вперше Україну представить офіційна делегація на цьогорічному Reeperbahn Festival у Гамбургу — українські музиканти виступлять перед міжнародною аудиторією, а також візьмуть участь у семінарах, лекціях, конференціях та майстер-класах.

Про це повідомив Український інститут.

Один із найвпливовіших європейських шоукейс-фестивалів, який проходить у Ріпербані — відомому районі Гамбурга — має відбутися 22-25 вересня. Подати заявку на участь у фестивалі можна до 20 квітня за посиланням

Щороку Reeperbahn Festival збирає понад 250 гуртів та виконавців з усього світу, а також тисячі глядачів, музичних відбірників, критиків та інших представників індустрії.

Зауважується, що українські музиканти відвідають захід у рамках програми EXTRA SOUND, започаткованої у 2020 році задля посилення присутності України в міжнародній музичній спільноті через участь українських музикантів у світових подіях індустрії та співпрацю з іншими фахівцями всередині країни та за кордоном.

У 2021 році EXTRA SOUND відбувається у партнерстві з House of Europe — програмою, що фінансується Європейським Союзом та створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС і Великій Британії.

Програма EXTRA SOUND забезпечує участь музикантів у шоукейсах. Учасники самостійно покривають транспортні витрати з інших міст до Києва, а також витрати, пов’язані з правилами перетину кордонів (ПЛР тест, вакцинація).

Захід може відбутися як в онлайн, так і в офлайн форматі. У будь-якому форматі артистам необхідно мати свого звукорежисера.

Партнер шоукейсу — Music Export Ukraine.