13 грудня відбулося 27 засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, у межах якого проведено зустріч Співголів національних частин зазначеної Комісії та пленарне засідання.

Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель, відкриваючи пленарне засідання, привітав делегацію Республіки Білорусь на українській землі, подякував за виявлену увагу до нашої країни та зауважив, що Республіка Білорусь і Україна є важливими торговельними партнерами.

«Я впевнений, що 27 засідання Комісії сприятиме розвитку двосторонніх відносин і взаємовигідного співробітництва», – зазначив Міністр.

«Візит білоруської делегації такого рівня – це реальна можливість продовжити діалог з метою практичної реалізації актуальних завдань співробітництва в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес для народів наших держав», – наголосив Олексій Оржель.

Проведені конструктивні дискусії на експертних консультаціях в рамках Комісії дозволять поглибити співпрацю України і Республіки Білорусь та закласти міцний фундамент для плідної та ефективної спільної роботи.

«Співпраця з Республікою Білорусь забезпечить розвиток та функціонування стабільних і конкурентоспроможних секторів економіки наших держав. Реалізація домовленостей дасть можливість зміцнити політичні, торговельно-економічні та культурні зв’язки між нашими країнами», – підсумував Міністр Олексій Оржель у заключному слові.