25 жовтня під час візиту до Йорданії заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік провів зустріч із керівництвом йорданської ІТ-асоціації «Int@j». Про це повідомляє пресслужба МЗС.

В повідомленні йдеться, що Дмитро Сенік презентував досягнення України у сфері цифровізації, а також розповів про спеціальний правовий режим для IT-індустрії ДіЯ Сіті, в рамках якого IT-компанії в Україні отримають спеціальну модель оподаткування, гнучкі умови працевлаштування та окремий порядок взаємодії з державними контролюючими органами. 

Сторони обмінялися досвідом у сфері запровадження інформаційних технологій і цифровізації державних послуг та обговорили перспективи розвитку співпраці на ІТ-напрямку.

З метою налагодження співпраці між українськими та йорданськими ІТ-компаніями сторони підписали меморандум про взаєморозуміння між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та йорданською ІТ-асоціацією «Int@j».

Як перший крок з втілення положень меморандуму Дмитро Сенік запропонував організувати у 2022 році бізнес-форум за участі українських та йорданських ІТ-компаній з метою всебічного ознайомлення із можливостями і пропозиціями українського ринку інформаційних технологій та встановлення прямих контактів бізнесу.