Міністерство закордонних справ України поінформувало Іран про згоду провести другий раунд переговорів щодо компенсацій за збиття літака МАУ у запропоновані ним дати – з 18 по 21 жовтня.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив заступник глави МЗС Євгеній Єнін у коментарів “Укрінформу”.

“Ми підтвердили готовність до перемовин в запропоновані Іраном дати”, – сказав дипломат.

Коментуючи можливість перенесення перемовин у разі погіршення ситуації з коронавірусом у якійсь із двох країн, Єнін підкреслив, що Україна рішуче налаштована на якнайшвидше вирішення з Іраном проблеми катастрофи літака МАУ.

“Чекаємо на отримання відповідей на запитання, які ми поставили перед іранською стороною минулого разу”, – зазначив заступник міністра.

Перший раунд переговорів з іранською стороною щодо виплати компенсацій відбувся 30 липня у Києві. Україна у цих перемовинах представляє усі держави, громадяни яких загинули на борту збитого літака МАУ.

Глава МЗС Дмитро Кулеба раніше заявляв, що до наступного раунду перемовин у жовтні українська сторона розраховує отримати від Ірану всю інформацію щодо обставин збиття літака.  

Після встановлення усіх фактів можна буде перейти до обчислення розміру компенсацій родинам загиблих у збитому боїнгу, зазначав міністр.