Міністри закордонних справ України та Італії Дмитро Кулеба та Луїджі Ді Майо відкрили у Києві українсько-італійський бізнес-форум. Як повідомляє Міністерство закордонних справ, він відбувся за участі бізнесів обох країн у рамках першого візиту глави італійської дипломатії до України 10 червня 2021 року.

У форумі взяли участь представники провідних італійських компаній, українські бізнесмени та урядовці, а також представники промислових об’єднань та асоціацій.

“Пандемія COVID-19 нанесла тяжкий удар не лише по людям, але і по економікам та бізнесам наших країн. Менше з тим, торгівля між Україною та Італією зберігається і ми хочемо наростити її ще більше. Саме тому ми створюємо можливості для українських та італійських компаній встановити нові ділові зв’язки, підписати нові контракти, обговорити нові перспективні проєкти для розвитку”

Заявив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба.

Дмитро Кулеба також додав, що Україна та Італія є важливими та надійними партнерами у реалізації проєктів в енергетичному секторі, розбудові транспортної інфраструктури, виробництві агротехніки, в сфері технологічної агропереробки та виробництві продукції з високою доданою вартістю, а також у спільному дослідженні космосу.

В рамках форуму була укладена низка двосторонніх угод, відбулися перемовини між топ-менеджерами італійських та українських компаній.