Міжнародний жіночий бузнес-клуб “Business Woman Club” активно налагоджує співпрацю за кородоном. Наразі учасниці Клубу перебувають у Тбілісі з другою діловою місією. Перша – відбулась нещодавно до Хорватії.

Ділова місія розпочалась із зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії Долговим Ігорем Олексійовичем у Посольстві України в Грузії. Українська делегація обговорила умови співпраці між двома країнами та основну мету візиту.

Пан Посол зазначив, що співробітництво у сфері бізнесу між Україною та Грузією уже налагоджене, але його потрібно активно підтримувати та розвивати.

Крім того, у рамках проєкту Greening of the Planet на території Посольства висадили гранатове дерево. Співробітники Посольства пообіцяли доглядати дерево та запросили українців заходити в гості, щоб скуштувати майбутні плоди граната.

Потім Ганна Крисюк презентувала жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club» та проєкт «Озеленення планети».

Дякуємо за допомогу в організації зустрічі Міністерству закордонних справ України.

Участь взяли Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов, перший секретар Посольства України в Грузії Олег Погонець, власниця туристичного клубу ALBOMI Оксана Чорнобривцева, керівниця організації «Будинок грузино-української преси та книги» Валентина Марджанішвілі, генеральна директорка компанії «Матімекс Джорджія» Лариса  Бочорішвілі, президентка «Business Woman Club» Ганна Крисюк, засновниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційна  менеджерка «Business Woman Club» Яна Коньок.