Наразі немає серйозних підстав для перенесення місцевих виборів, проте, якщо кількість хворих на коронавірусну хворобу почне стрімко зростати, то невідомо, які заходи будуть запропоновані для стримування ситуації.

Про це повідомив народний депутат від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK, передає кореспондент УНН.

“Ми робимо все можливе, аби не було перенесення виборів, і вони були своєчасно. Ми більше, ніж хто інший зацікавлені у тому, щоб вони пройшли у ті строки, які визначені Конституцією, визначені законодавством. Я не бачу зараз будь-яких серйозних підстав для того, аби вводити надзвичайний стан (а мова йде про надзвичайний стан), бо тільки він може відстрочити проведення виборів, тому будемо мати надію, що вони відбудуться своєчасно. Але, якщо мова буде йти про стрімке збільшення рівня захворювання – я не знаю, які будуть запропоновані заходи Міністерством охорони здоров’я”, – зазначив він.