Warning: openssl_encrypt(): IV passed is 64 bytes long which is longer than the 16 expected by selected cipher, truncating in /home/energyin/uainworld.com/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795

Warning: strtr() expects at least 2 parameters, 1 given in /home/energyin/uainworld.com/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795
У Польщі презентували проект Озеленення України - Світове українство

У Польщі проходить  13-Й ЄВРОПО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «НОВІ МОЖЛИВОСТІ. СТАРІ ЗАГРОЗИ».

Провідною темою 13-го Форуму є продовження реформи та модернізації України в ситуації президентських і парламентських виборів. Важливим є питання про хід новообраної влади щодо співпраці з Європейським Союзом та НАТО. Які наступні кроки мають зробити Київ та його західні партнери для забезпечення подальшого розвитку та інтеграції країни з євроатлантичними структурами?

Дебати Форуму Європа-Україна 2020 зосереджені на розвитку економічного потенціалу України, широкому розумінні модернізації держави та співпраці з партнерами з Польщі та інших європейських країн.

Участь у Форумі взяла також і делегація з України, серед яких президент Folk Ukraine, співорганізатор всеукраїнського проєкту «Озеленення України» Ігор Добруцький.

Ігор Добруцький був гостем секції «Caring for the Environment – A Project Beyond Borders» та презентував проєкт «Озеленення України». Детальніше у відео.