МШДУ продовжує допомагати військовим та цивільному населенню України.

Сьогодні, 27 квітня, за ініціативи Міжнародного штабу допомоги українцям, Львівської ВЦА та Національної поліції України відбулася передача гуманітарних вантажів від донорів з Німеччини, Люксембургу, Польщі, Словенії, Словаччини та інших країн.

Допомогу в Покровську отримали ЗСУ, ДСНС, Нацполіція та прикордонники.

Передача вантажів військовим відбулась за присутності голови МШДУ Ганни Крисюк, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода та Руслана Горяченко — начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України.

Онлайн до військових долучився партнер, координатор МШДУ в Люксембурзі та президент Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» Микола Жаров.

«У контексті сьогоденних подій дуже добре, що ми можемо не тільки отримувати допомогу, але й маємо змогу відправляти її на передову завдяки підтримці наших донорів та партнерів», — поділилася Ганна Крисюк.

У свою чергу Юрій Холод подякував прикордонникам від голови Львівської ВЦА Максима Козицького за захист українських кордонів.

Голова МШДУ разом із народним депутатом України Дмитром Лубінцем та керівником Авдіївської ВЦА Віталієм Барабашем приймали та розподіляли вантажі.

У складі загальної гуманітарної допомоги:
— бронежилети;
— снеки;
— ліки;
— спальники;
— засоби гігієни;
— продуктові набори для жителів міста.

Амуніція передана від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» та Львівського оборонного кластеру.

Також дякуємо Олександру Тіщенку, начальнику Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за допомогу із трансфером.

Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) — це світове об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, ЗМІ, державних органів влади, торгових палат з 80 країн світу.

Сайт
https://dopomoha.org.ua