Ініцаторка глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» Ганна Крисюк разом із співорганізаторкою та партнерами проєкту в Танзанії висадили мангові дерева разом із дітьми місцевої школи Нунгві (о. Занзібар).

Пані Ганна розповіла про проєкт, важливість висадження дерев і догляду за ними. Також домовилась про подальшу співпрацю та висадження скверу #ОзелененняПланети в Танзанії уже цієї осені.

Діти дуже активно долучились до висадження і пообіцяли доглядати за всіма деревцями, а ще писали мрії на листочках і разом із грошима кидали в лунки перед висадженням.

Висадку організували за сприяння співорганізаторки Greening of the Planet Anna Wyre, а також Mary Mukami та готелю «DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar- Nungwi».

Ганна Крисюк подякувала всім за підтримку екоініціативи та висадження дерев, а також нагадала, що вже з березня по всьому світу розпочнуться масштабні висадження скверів і парків та найбільша акція, у якій планують встановити світовий рекорд.

Раніше, 22 січня, на острові Занзібар відбулося перше висадження дерев у цьому році. Танзанія стала 141 країною-учасницею #ОзелененняПланети.