Сьогодні, 31 березня, у Люксембурзі відбувся міжнародний круглий стіл на тему: «Координація допомоги для України».

Розпочав захід Микола Жаров — президент асоціації «LUkraine» та координатор МШДУ в Люксембурзі. До слова запросили мера міста Ліді Польфер та Тимчасового повіреного у справах України в Королівстві Бельгія та у Великому Герцогстві Люксембург Єгора Пивоварова.

Далі голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк презентувала діяльність Штабу.

У форматі телемосту було проведено включення із гарячих військових точок України. На зв’язок вийшов керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш та висловився стосовно ситуації на території.

Координаторка МШДУ з Німеччини Оксана Шоорлеммер розповіла про діяльність Штабу в країні.

Керівниця логістично-гуманітарної групи Анна Любима поділилися інформацією про вантажі із гумдопомогою та наголосила на потребах у паливі, медичних та тактичних ресурсах.

По завершенні конференції голова МШДУ Ганна Крисюк звернулася до Миколи Жарова із проханням приділити особливу увагу допомозі Донецькій області, де зараз відбувається гуманітарна катастрофа. Керівниця запропонувала співпрацю зі Штабом та подякувала міському голові за надану допомогу й підтримку України.

Захід пройшов за участі Почесного консула України в Люксембурзі К.Раду, виконавчого директора найбільшої групи госпіталів у Люксембурзі Santé-Services SA / Groupe HRS Мішеля Шютца, директора Streff / Fondations Lions Luxembourg Стефана Хоруса, представників Міністерства освіти й охорони здоров’я, благодійних організацій «КАРІТАС» та Червоного Хреста, координаторів МШДУ з різних країн світу.