21 лютого Львівська ОДА у тісній співпраці та координації з Консультативною місією ЄС в Україні та Бюро економічної безпеки України провели Міжнародну науково-практичну конференцію: «Запровадження стандартів європейського союзу до зміцнення економічної безпеки України».

Львівська ОВА готова стати майданчиком для координації правоохоронних та державних органів, громадських організацій, щоб спільно напрацювати ефективні механізми боротьби з економічною злочинністю та прозорості діяльності у часі війни та після нашої перемоги, — голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Спікерами та модераторами стали експерти з багаторічним досвідом роботи в міжнародних організаціях, правоохоронних та контролюючих органах, науково-освітніх організаціях та бізнес-асоціаціях у сфері запобігання та розслідування порушень правових актів, які завдають шкоди фінансовим інтересам України та іноземних держав. Вони поділилися практикою використання інструментів фінансових розслідувань: стратегічного та оперативного аналізу, відстеження віртуальних активів, міжвідомчої співпраці та транскордонної співпраці з іноземними партнерами.

«Сьогоднішня конференція – факт непересічний. Актуальність питань, які обговорювались, абсолютно очевидна. Адже економічна безпека є передумовою розвитку та життєдіяльності людини, громадянина, суспільства, вагомою складовою національної безпеки держави, від якої залежить стан захищеності держави, її цілісності та економічного розвитку. Обговорення цієї проблематики є запорукою запровадження європейських стандартів у сфері реалізації глобалізаційних процесів та трансформації економіки України, зародження нових ідей безпекознавства та усунення загроз вітчизняній економіці та державності», – ділиться Драгунов Віталій Вікторович, керівник Територіального управління Бюро економічно безпеки у Львівській області.

Науково-практична конференція покликана  забезпечити ефективну взаємодію з науковими та освітніми установами у сфері підготовки державних службовців; створити  інструменти, що сприяють розслідуванню тяжких економічних злочинів; підтримати зменшення вразливості державних установ у запобіганні, розкритті та розслідуванні тяжких економічних злочинів.

На конференції були присутні керівництво та експерти Львівської обласної державної адміністрації, Консультативної місії ЄС, правоохоронних органів й органів державного нагляду України та іноземних держав, міжнародних та національних бізнес-асоціацій, науково-освітні установи, відповідальні за забезпечення економічної безпеки Європейського Союзу, держав Європейського Союзу, України та інших країн.