Жінка може все! Саме під таким гаслом 4 червня у Києві пройшов вже V грандіозний захід – Міжнародний жіночий бізнес-форум «Business Woman 2021». На подібних заходах є можливість побачити чимало прикладів успішних жінок, які всупереч існуючим стереотипам показали всю міць і силу свого характеру, і не зважаючи на перешкоди, змогли досягти великих цілей. 

Організатором форуму виступає міжнародний глянцевий журнал «BusinessWoman» за підтримки міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». 

Учасниками зустрічі стали представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу. 

З вітальним словом до учасниць «Business Woman 2021» звернулись: третій Президент України Віктор Ющенко, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, Президент ділового клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Хруневалд, засновник компанії «AKVILON GROUP» Дмитро Канін та ін..

Спікерами «Business Woman 2021» виступили медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні. 

На заході підняли теми, які сьогодні хвилюють кожного:

Секція №1: «Роль жінки в міжнародній дипломатії та політиці».

Секція №2: «Успішне ведення бізнесу жінками. Соціальна відповідальність».

Спікерами секції №1: «Роль жінки в міжнародній дипломатії та політиці» були: Аліна Скоморохова, Генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», співзасновниця ГО «МОЖУ»; Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна»; Світлана Янчинська, власниця клініки «The Art of Denture Inc» (Канада); Вероніка Марчук, президент Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць, польська бізнес вумен, громадська діячка; Оксана Олійникова, директор «CIPE» в Україні; Ярослава Бояркіна, керівник Київського представництва «DC PRIVILEGE», управляючий партнер компанії «G-Fond» (Грузія) та співвласниця інвестиційної компанії ІМС; Ольга Семанчакова, спеціаліст в області інвестицій до дорогоцінного каміння та дорогоцінних металів, президент ГО «Наша дорога». 

Модератор 1-ої секції — Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Спікери секції №2: «Успішне ведення бізнесу жінками. Соціальна відповідальність»: Натача Діас-Агілера, Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні; Драгіца Понорач, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Літісія Мікусінскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні; Аніца Джамич, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні; Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України; Чжао Лі, радник посланника з питань торгівлі та комерції при Посольстві КНР в Україні; Євгенія Кулеба, депутатка Київської міської ради, секретар Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, засновниця ГО «Місто-сад», громадська діячка; Ярослава Хортяні, українська громадська діячка Угорщини та європейської діаспори, голова Товариства української культури в Угорщині; Марта Барандій, Юрист-міжнародник Ph.D., засновниця і голова НУО «Promote Ukraine», головна редакторка журналу «Огляд Україна-Брюссель». 

Модератор 2-ої секції – Анастасія Баклан, засновник «Business Gathering», експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Окрім жвавих дискусій про актуальні виклики сьогодення та нетворкінгу, — відбулось також нагородження переможців Міжнародної премії «Woman-2020», презентація міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet» та презентація книги «Озеленення України».

Нагородження лауреаток премії «Woman-2020» проходило в наступних номінаціях: Бізнес та економіка; Політика та дипломатія; Екологія, глобальні виклики; Інформаційний простір. 

«Сьогодні, у час глобальних змін, ми можемо на прикладі успішних та впливових жінок з різних сфер діяльності показати практичний досвід того, як потрібно вміти домовлятись та розвивати бізнес під час кризи у різних країнах світу, і при цьому всьому бути соціально відповідальними та екосвідомими. Кожна жінка, яка виступила на форумі дійсно може все!». 

Захід проходив у форматі офлайн з дотриманням всіх карантинних вимог та з можливістю перегляду онлайн-трансляції. 

Партнери: Центр розширення економічних можливостей жінок (CWEE) при Центрі міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Торгово-промислова палата України, Металургійний завод «Тін Імпекс», Будівельна компанія ТОВ «Шобелі», Інститут партнерства та сталого розвитку (IPSD), Business Gathering, Лазерне виробництво унікальної продукції «AMBER WOOD», Стабільна й авторитетна компанія у сфері консалтингу з питань публічних закупівель ТОВ «Тендер-гарант», «Akvilon Group» — дистрибуція та комплексні поставки будівельних матеріалів в Україні.  Інформаційні партнери форуму: Світове Українство; Dsnews.ua; Власть денег.