Brussels Ukraїna Review

17 грудня у найбільшому українському бізнес-клубі “CEO Club Ukraine” відбулась презентація першого випуску журналу “Brussels Ukraїna Review” (“Огляд Україна-Брюссель – Визначаючи європейське майбутнє України”).

2019 став важливим роком як для ЄС, так і для України. Президентські та парламентські вибори в Україні привели нові політичні сили до влади та дали великі надії на позитивні зрушення мільйонам українців. Вибори до Європарламенту та нове керівництво Єврокомісії призвели до значних змін і в політиці ЄС (наприклад, вперше в історії Єврокомісію очолила жінка). Якими будуть подальші відносини України та ЄС? Як Росія буде впливати на ці відносини через військовий конфлікт на Донбасі, анексований Крим та інформаційну війну за наші переконання?

У ці непрості часи дуже важливо обмінюватися думками, розповсюджувати правдиву, підкріплену фактами, інформацію та шукати можливості співпраці. Саме тому зараз ми вирішили створити журнал Brussels Ukraїna Review. Журнал покликаний донести через аналітичні статті та інтерв’ю фахову позицію провідних лідерів думок до середовища прийняття стратегічних рішень щодо відносин України з ЄС.

Із вступним словом до присутніх звернулись Д-р юр. наук Марта Барандій (головна редакторка), К-т юр. наук Євгенія Коломієць-Людвіг (редакторка), Аліна Ничик (редакторка).

Після, відбулись вступні промови від представника посольства ЄС, представника української влади Любові Шипович, президента «CEO Club Ukraine» Сергія Гайдайчука та ін..

Участь у презентації глянцю взяли засновниця журналу БізнесWoman, директор україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA» Ганна Крисюк, співвласниця журналу БізнесWoman, директор Групи компаній RIO DESIGN Вікторія Запара, голова ГО «Біла птаха» Анна Коршунова, директор україно-італійської консалтингової компанії «B2Ukraine» Олег Береснєв та ін..