У Києві відбулися змагання з воркауту, що були ініційовані Workout Business League та організовані спільно з CEO Club Ukraine і Young Business Club – YBC. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

Змагання проводилися за сприяння федерації Воркауту Києва та Київської області в клубі Discipline та об’єднали учасників з різних бізнес-клубів, які бажають розвиватися у спорті та популяризувати здоровий та спортивний спосіб життя.

“Відверто скажу, для мене особисто це була дуже інтенсивна підготовка та постійні тренування протягом останніх 6 місяців і саме тому результат нашої команди #CEO_Club_Ukraine, в якій я був разом із Dmitry Strizhov, Дячук Константин, яка в результаті здобула 1 командне місце, мене радує і це, думаю, виправдано… Системний і відповідальний підхід в усьому дає високий результат і, як показав сьогоднішній день, ще й перемогу.”

Зазначив Сергій Гайдайчук.

Сергій Гайдайчук подякував команді CEO Club за участь у змаганнях та прекрасний результат, а також відзначив гідну конкуренцію та силу всіх інших учасників змагання з воркауту. До того ж президент CEO Club Ukraine висловив щире захоплення відважністю жінок та дітей, які взяли участь у змаганнях, сподіваючись, що наступного року і Business Woman Club на чолі з Ганною Крисюк приєднаються до спортивної зустрічі.

“Ці змагання тільки початок для нас усіх і хороший старт на майбутнє у популяризації здорового способу життя серед бізнесменів планети.”

Прокоментував Сергій Гайдайчук.